Отзывы о компании Интернет-магазин дешевой обуви
- Руслана Ф.
- наталия б.
Я скасувала замовлення у звьязку з вибраною другої моделі кросівок
Вибачте - Артем Щ.
Якісне та зручне взуття ношу 2 тижні, мене все влаштавує.
- Богдан Б.
Все дуже добре, гарне обслуговування, ввічливий консультант ,товар в наявності, швидке відправлення ,я дуже задоволений роботою інтернет магазину ,буду радити іньшим та сам надалі буду купувати в цьому магазині .Працють на всі 100 .Вдалої Вам торгівлі.
- Іван Т.
- Володимир Ч.
- Олег Л.
- Катерина Р.
Гарна якість, швидко відправили, рекомендую
- Сергій М.
- Катерина С.
Кросівки відповідають опису та вигляду на сайті: натуральна шкіра та замш, а ціна взагалі для взуття такої якості - просто знахідка. Все прошито та проклеєно якісно. Брала розмір 36, відповідає розмірній сітці. Можна навіть сказати, що повномірний.Замовлення надійшло за добу, хоча очікувала на пару днів пізніше. Дякую за якісний товар та швидкість відправлення замовлення. Від себе хочу додати тільки, що замінила шнурівку з білого кольору на бежеву - вигляд крутіший, але це вже справа смаку.
