Відгуки про компанію Інтернет-магазин дешевого взуття
- Олена Р.
- Дмитрий Б.
- Дмитрий Б.
- Лариса К.
Хорошие полусапожки на зиму! Теплые, высокая подошва. Как на каждый день-отлично! Спасибо!
- Станислав И.
- Віталій К.
- Василь Ш.
- Наталья Л.
- Михайло Ч.
- Александр
